Morgendagens bedriftsledere!


 
Beste ungdomsbedrift - i samarbeid med Sparebank 1 Østfold Akershus
1. plass:  AEWA UB, Hans Nielsen Hauge vgs
2. plass:  MindGame UB, Kirkeparken vgs
3. plass:  SciMar UB, Greåker vgs

Størst verdiskapingspotensial - i samarbeid med Sparebank 1 Østfold Akershus
1. plass:  AEWA UB, Hans Nielsen Hauge vgs
2. plass:  SafetyTrace UB, Malakoff vgs
3. plass:  Comfy UB, Kirkeparken vgs

Beste yrkesfaglige bedrift - i samarbeid med Hafslund
1. plass:  Convenient Fashion UB, Glemmen vgs
2. plass:  DeadLine UB, Mysen vgs
3. plass:  Lux UB, Glemmen vgs

Beste innovative produkt - i samarbeid med Østfold Energi
1. plass:  AEWA UB, Hans Nielsen Hauge vgs
2. plass:  SciMar UB, Greåker vgs
3. plass:  Comfy UB, Kirkeparken vgs

Beste scenepresentasjon
1. plass:  Make it Easy UB, Frederik II vgs
2. plass:  Livsglede UB, Hans Nielsen Hauge vgs
3. plass:  Fingertippen UB, Frederik II vgs

Spleiselagets regnskapspris
1. plass:  Knasende sprøe UB, Kirkeparken vgs
2. plass:  Convenient Fashion UB, Glemmen vgs
3. plass:  Attøb UB, Glemmen vgs

Beste HR-Bedrift - i samarbeid ned NAV Østfold
1. plass:  AEWA UB, Hans Nielsen Hauge vgs
2. plass:  Easy Charge UB, Kirkeparken vgs
3. plass:  TensjoNova UB, Malakoff vgs

Beste sosiale entreprenør
1. plass:  Mashimoni UB, Mysen vgs
2. plass:  Livsglede UB, Hans Nielsen Hauge vgs
3. plass:  9N9 UB, Mysen vgs

Beste markedsføring
1. plass:  SafetyTrace UB, Malakoff vgs
2. plass:  TensjoNova UB, Malakoff vgs
3. plass:  Mustapp UB, Hans Nielsen Hauge vgs

Beste utstilling
1. plass:  AEWA UB, Hans Nielsen Hauge vgs
2. plass:  Mashimoni UB, Mysen vgs
3. plass:  TensjoNova UB, Malakoff vgs

Beste selger - i samarbeid med Borregaard
1. plass:  Arta Lajqi, SafetyTrace UB, Malakoff vgs
2. plass:  André Lier, AEWA UB, Hans Nielsen Hauge vgs
2. plass:  Nora Marchich, Attøb UB, Glemmen vgs

Beste logo  
1. plass:  MindGame UB, Kirkeparken vgs
2. plass:  AEWA UB, Hans Nielsen Hauge vgs
3. plass:  Bilapp UB, Malakoff vgs

Beste kundeopplevelse på nett  
1. plass:  AEWA UB, Hans Nielsen Hauge vgs
2. plass:  Trykk og Service UB, Glemmen vgs
3. plass:  Attøb UB, Glemmen vgs

Beste forretningsplan   
1. plass:  MindGame UB, Kirkeparken vgs
2. plass:  Comfy UB, Kirkeparken vgs
3. plass:  MultiConnect UB, Greåker vgs

Beste reklamefilm  
1. plass:  Livsglede UB, Hans Nielsen Hauge vgs
2. plass:  Imperium UB, Kalnes vgs
3. plass:  EasyTech UB, Frederik II vgs 
 
Foto: UE Østfold